Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę zwykłą – 17 II 2019

  1. W naszej parafii od jutra rozpoczynają się katechezy ewangelizacyjne. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych i młodzież. Jest to bardzo dobra okazja, aby otworzyć się na przepowiadaną przez Kościół Ewangelię i doświadczyć realnej obecności Boga w historii swojego życia. Katechezy będą głoszone w kościele w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30
  2. Młodzież klas III gimnazjum przygotowująca się do bierzmowania ma spotkanie formacyjne w najbliższy piątek 22 lutego o godz. 19.00 w kościele.
  3. Rodziców klas III, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Komunii św., informujemy, że można już odbierać alby w sklepie „Aniołek” przy ul. Dworcowej 28 (I piętro).
  4. Trwa peregrynacja Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości po domach naszej parafii. Zapisy na konkretny dzień przyjmujemy w zakrystii.
  5. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek tylko przed południem oraz w czwartek w godzinach popołudniowych.
  6. Inkasent Towarzystwa Przyjaciół KUL będzie zbierał składki od członków Towarzystwa oraz dobrowolne ofiary na tę uczelnię dzisiaj po Mszach świętych w biurze parafialnym
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Janina KISIEL, lat 96,
+ Marianna TRZCIŃSKA, lat 87.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!

ks. Rafał Grabowski
Proboszcz