Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20 XI 2022 

  1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. To ostatni mocny akord kończącego się roku liturgicznego. W przyszłą niedziele rozpoczniemy Adwent, czas oczekiwania na przyjście Pana w tajemnicy Bożego Narodzenia.
  2. W naszej parafii trwają katechezy ewangelizacyjne, które są głoszone w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  3. W minioną niedzielę na pomoc chrześcijanom na Ukrainie zebraliśmy do puszek 2 721 zł. Serdeczne Bóg zapłać za hojność serca!
  4. Zapraszamy na wyjście do kina na film „Prorok” o bł. Kard. Stefanie Wyszyńskim. Seans w kinie Helios dzisiaj, 20 listopada, o godz. 19.00. Cena biletu na hasło „parafia” 15 zł.
  5. Opłatki wigilijne i świece „Caritas” będzie można nabywać od pierwszej niedzieli Adwentu po Mszy św. w zakrystii lub biurze parafialnym. Cena świecy dużej to 18 zł, a małej 10 zł.
  6. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy również za wpłaty na konto. Serdeczne Bóg zapłać!
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Maria ULINOWICZ, lat 96.

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie!

ks. Rafał Grabowski
Proboszcz