Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę zwykłą – 24 II 2019

  1. W naszej parafii trwają katechezy ewangelizacyjne. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych i młodzież. Jest to bardzo dobra okazja, aby otworzyć się na przepowiadaną przez Kościół Ewangelię i doświadczyć realnej obecności Boga w historii swojego życia. Katechezy będą głoszone w kościele w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godziny 17.00.
  3. Trwa peregrynacja Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości po domach naszej parafii. Zapisy na konkretny dzień przyjmujemy w zakrystii.
  4. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek tylko przed południem oraz w czwartek w godz. popołudniowych.
  5. W minionym tygodniu w ramach akcji Makulatura na Misje, zebraliśmy 2900 kg, co przełożyło się na 435 zł na cele misyjne. Dziękujemy wszystkim, za tak wierne wspieranie tej akcji.
  6. Przypominamy, że w naszej parafii dyżuruje Radca prawny, w każdy ostatni wtorek miesiąca. Najbliższy dyżur we wtorek 26 lutego w godzinach od 15.30 do 17.30. Osoby potrzebujące porady prawnej zapraszamy do biura parafialnego. Pomoc jest bezpłatna.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Bolesław DĄBROWSKI, lat 83
+ Mieczysław WYSOCKI, lat 73 – pogrzeb w poniedziałek, 25 lutego, o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym na Bielawkach

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!

ks. Rafał Grabowski
Proboszcz