Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę zwykłą – 25 VII 2021 

  1. Dzisiaj ostatnia niedziela lipca. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku a także duchowego umocnienia. Pamiętajmy w czasie wakacji o świętowaniu Dnia Pańskiego.
  2. W poniedziałek wspominamy w liturgii św. Joachima i Annę – rodziców Najświętszej Maryi Panny i dziadków Pana Jezusa. Niech ten dzień będzie dla nas kolejną okazją do wyrażenia wdzięczności naszym rodzicom i dziadkom, którzy trudzili się nad naszym wychowaniem i przekazaniem nam wiary. Dla żyjących prośmy o błogosławieństwo, dla zmarłych o radość życia wiecznego.
  3. Przypominamy, że w okresie wakacji w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 13.00, a biuro parafialne jest czynne w poniedziałki 11.00–12.00 oraz w czwartki 16.00–17.00.
  4. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę, do skarbon i przekazywane na konto naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Przypominamy, że z naszego kościoła są transmitowane wszystkie Msze św. niedzielne oraz w dni powszednie. Serdecznie zapraszamy do duchowej łączności wszystkich, którzy z powodu choroby nie mogą uczestniczyć w Mszach św. w kościele. Link do transmisji znajduje się na naszej stronie internetowej.
  6. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe, nadające kwalifikacje do nauczania religii we wszystkich typach szkół. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na plakacie w gablocie ogłoszeniowej.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

ks. Rafał Grabowski
Proboszcz