Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 3 II 2019

  1. W najbliższą środę zakończymy czas kolędy. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Drogim Parafianom za otwartość, życzliwość, wszystkie cenne uwagi, a także za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  2. Spotkanie rodziców oraz dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii św., odbędzie w czwartek, 7 lutego, o godz. 19.00.
  3. W tym tygodniu przypada też pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji powołań.
  4. Trwa peregrynacja Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości po domach naszej parafii. Każda osoba, każda rodzina może przyjąć Matkę Bożą w swoim domu i powierzyć jej wszystkie sprawy swojego życia. Zapisy na konkretny dzień przyjmujemy w zakrystii.
  5. Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów na XXIV Weekendowe Spotkanie Młodzieży Męskiej w dniach od 15 do 17 lutego br. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
  6. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Francji i Hiszpanii, którą organizujemy we wrześniu br. prosimy o wpłatę kolejnej raty w wysokości 400 złotych na konto Biura do 15 lutego. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.
  7. Za tydzień składka inwestycyjna. Już dzisiaj dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii na opłacenie wykonanych prac budowlanych i dalszą renowację naszej świątyni. Trwają prace przy bocznych ołtarzach.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

ks. Rafał Grabowski
Proboszcz