Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą – 3 X 2021 

 1. Październik to czas nabożeństw różańcowych. Zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.
 2. Jutro, 4 października, przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Rozpocznie się ona po Mszy św. porannej a zakończy nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich Parafian, aby skorzystali z tego daru osobistego spotkania z Chrystusem Eucharystycznym.
 3. Dzieci z klas piątych będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę, 10 października, na Mszy św. o godz. 10.30. Spowiedź święta i próba odbędą się w piątek, 8 października o godz. 16.30 w kościele.
 4. Spotkania Kręgu Biblijnego dla uczniów klasy VII odbędzie się w piątek, 8 października, o godz. 19.00 w sali katechetycznej.
 5. Dziewczynki chętne do śpiewania w naszej scholi parafialnej zapraszamy na próby w każdą niedzielę o godz. 9.45.
 6. Przyszła niedziela, 10 października, będzie obchodzona jako XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się otworzyć drzwi Chrystusowi”.
 7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za tydzień składka inwestycyjno-remontowa.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania od godz. 17.00 w łączności z nabożeństwem różańcowym.
 9. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać m. in.:
 • w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu,
 • we wtorek – św. Faustynę, zakonnicę,
 • w czwartek – NMP Różańcowej.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 2. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Jadwiga JAWOR, lat 80. 

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie!

ks. Rafał Grabowski
Proboszcz