Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę zwykłą – 4 X 2020 

 1. Październik to czas nabożeństw różańcowych. Zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.
 2. Dzisiaj, 4 października, przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Rozpocznie się ona po Mszy św. o godz. 13.00 a zakończy nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich Parafian, aby skorzystali z tego daru osobistego spotkania z Chrystusem Eucharystycznym.
 3. Młodzież z klas VII i VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na katechezę.
 4. Spotkania Kręgu Biblijnego odbywają się w każdy piątek o godz. 19.00 w sali katechetycznej. W najbliższym tygodniu gromadzą się przede wszystkim uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i oczywiście wszyscy chętni.
 5. Dziewczynki chętne do śpiewania w naszej scholii parafialnej zapraszamy na próby w każdą niedzielę o godz. 9.45.
 6. Spotkania ministrantów oraz kandydatów na ministrantów odbywają się w salce katechetycznej w soboty o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy!
 7. Przyszła niedziela, 11 października, będzie obchodzona jako XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Informacje o zaplanowanych z tej okazji wydarzeniach znajdują się w gablocie.
 8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za tydzień składka inwestycyjno-remontowa.
 9. Szkoła Branżowa przy ul. Kijowskiej 7, zaprasza mieszkańców Bydgoszczy na bezpłatne kursy, szkolenia, warsztaty oraz wyjazdy edukacyjne. Szczegóły znajdują się na plakacie.
 10. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać m. in.:
 • w poniedziałek – św. Faustyny, zakonnicy,
 • w środę – NMP Różańcowej.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 2. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

+  Halina MIKULSKA, lat 92 – pogrzeb we wtorek o godz. 13.30 na cmentarzu Nowofarnym.

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie!

ks. Rafał Grabowski
Proboszcz