Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 7 II 2021

  1. W czwartek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia obchodzimy również Światowy Dzień Chorego. Za wszystkich chorych, cierpiących i osoby starsze będziemy modlić się szczególnie na Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Spotkanie rodziców oraz dzieci klas III, przygotowujących się do Pierwszej Komunii św., odbędzie się planowo w środę, 10 lutego, o godz. 19.00 w kościele
  3. Kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej na katechezę.
  4. W sobotę, 13 lutego, zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16.30.
  5. W dniach 21 – 24 lutego, czyli od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu, przeżywać będziemy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi O. Marcin Ciechanowski – paulin pracujący od wielu lat na Jasnej Górze. W dni powszednie nauki będą w łączności z Mszą św. o godz. 9.00 i 18.00.
  6. Przypominamy, że z naszego kościoła są transmitowane wszystkie Msze św. niedzielne oraz w dni powszednie. Serdecznie zapraszamy do duchowej łączności wszystkich, którzy z powodu choroby nie mogą uczestniczyć w Mszach św. w kościele. Link do transmisji znajduje się na naszej stronie internetowej.
  7. Za tydzień składka inwestycyjno-remontowa. Już dzisiaj dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii na opłacenie wykonanych już prac remontowych i na dalszą renowację naszej świątyni.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Andrzej SPLITT, lat 50,
+ Genowefa FELCHNER, lat. 77,
+ Edmund WÓJT, lat 87 – Msza św. pogrzebowa w pon. (08.02) o godz. 11.00 w naszym kościele a następnie o 12.00 pogrzeb na Bielawkach,
+ Wiesław ZIÓŁKOWSKI, lat 71 – Msza św. pogrzebowa w środę (10.02) o godz. 10.30 w naszym kościele, a następnie pogrzeb na cmentarzu przy ul. Wiślanej o godz. 12.15.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!

ks. Rafał Grabowski
Proboszcz