5-8 III 2017 – Rekolekcje wielkopostne

W dniach 5-8 marca 2017 r., czyli od pierwszej niedzieli wielkiego postu, przeżywaliśmy parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadził ks. prof. dr hab. Paweł Podeszwa – wykładowca nauk biblijnych w Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu oraz moderator Dzieła Biblijnego Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Ks. Paweł w poszczególnych dniach rekolekcji przybliżał nam postać św. Piotra i jego doświadczenie wiary. Również w ramach Rekolekcji wygłosił katechezę na temat: Biblia jako Słowo życia!

Na zakończenie rekolekcji rozpoczęła się peregrynacja księgi Pisma Świętego po rodzinach w naszej parafii. Jako pierwsi zabrali do siebie księgę Pisma Świętego Państwo Tydryszewscy. Mamy nadzieję, że sukcesywnie będą zgłaszać się osoby, rodziny, które chciałyby takie spotkanie ze Słowem Bożym przeżyć.

Od poniedziałku do środy w godzinach przedpołudniowych w naszej parafii trwały także rekolekcje dla młodzieży z Zasadniczej Szkoły Zawodowej Rzemiosła i Przedsiębiorczości, które prowadził Ks. Adam Rożniakowski.